Home

Mısır Adası

Mısır Adası Filminin Bilgileri. Özellikle başrolündeki İlyas Salman'ın performansıyla çok konuşulan ve Karlovy Vary'de büyük ödüle layık görülen, çok az diyalog içeren Mısır Adası, Salman'ın canlandırdığı yaşlı bir çiftçi ile genç torununu bir tarım sezonu boyunca izliyor. Gürcistan ile Abhazya arasındaki doğal sınırın bir parçasını oluşturan küçük. Gürcistan, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Macaristan ortak yapımı olan Mısır Adası, Gürcüce, Abhazca, Rusça dillerinde ve ufacık bir alanda çekilmiş, filmde bizden de iki oyuncu var. Evet, başrolü sırtlayan usta aktör İlyas Salman ile kısa bir rolü olan deneyimli oyuncu Tamer Levent, Mısır Adası'nı, yerelden evrensele taşıyan, milleti, milletlere çoğaltan bir yapıta katkı sunmuşlar. 2014'ün en deneysel, kalburüstü ve özgün.

Mısır Adası izle Hdfilmcehennemi Film izle HD Film izl

Mısır adası Ota Doğunun adeta saklı cennetlerinden bir tanesidir. Pek çok turistik yere sahip olan Mısır adası birçok güzelliği içerisinde barındırmaktadır. Gezilecek yerler. Gürcistan ile Abhazya arasındaki doğal sınırın bir parçasını oluşturan küçük adada yaşayan dede ile onun sözünden çıkmayan torunu, yıllardır yaptıkları gibi.

George Ovashvili'nin yönettiği ve İlyas Salman, Mariam Buturishvili, İrakli Samushia ile Tamer Levent'in oynadığı Mısır Adası (Simindis Kundzuli - Corn Islan.. An Abkhazian peasant (Ilyas Salman) and his granddaughter (Mariam Buturishvili) are living on one of many islands created by Enguri River, the river stands as boundary between Abkhazia and Georgia. As they try to harvest enough corn to survive the winter, conflicts from outer world affects their lives Mısır Adası (Gürcüce: სიმინდის კუნძული simindis kundzuli), Gürcü yönetmen Giorgi Ovaşvili'nin 2014'te yönettiği film. Film, 87. Akademi Ödülleri Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü'ne aday olarak seçildi

UK Still Won't Allow Flights to Egypt's Sharm el Sheik

Mısır Adası - film 2014 - Beyazperde

Mısır Adası / Corn Island Fragman Official Trailer HD 2014

 1. Mısır Adası (2014) Türkçe Altyazılı İzle http://wp.me/p5JoHS-j
 2. Mısır Adası. 145 likes · 1 talking about this. Mısır Adası Film
 3. Mısır Adası : Özellikle başrolündeki İlyas Salman'ın performansıyla çok konuşulan ve Karlovy Vary'de büyük ödüle layık görülen, çok az diyalog içeren Mısır Adası, Salman'ın canlandırdığı yaşlı bir çiftçi ile genç torununu bir tarım sezonu boyunca izliyor. Gürcista..

Corn Island - Mısır Adası Altyazılı izl

 1. Mısır Adası - 2014 Türkçe Dublaj MKV indir Film Adı: Mısır Adası Orjinal Adı: Corn Island Yapım yılı: 2014 Tür: Dram, Savaş Dil: Türkçe Dublaj Format: MKV İmdb Sayfası: IMDB İndirebili
 2. Mehr von Mısır Adası auf Facebook anzeigen. Anmelden. ode
 3. Mısır Adası, Salman'ın canlandırdığı yaşlı bir çiftçi ile genç torununu bir tarım sezonu boyunca izliyor. Gürcistan ile Abhazya arasındaki doğal sınırın bir parçasını oluşturan küçük adada yaşayan dede ile onun sözünden çıkmayan torunu, yıllardır yaptıkları gibi önce toprağı belleyip sonra mısır ekerler. Arada kıyıdan geçen askerler dışında bu iki isimsiz çiftçiyi kimse görmez. Sonra bir gün, yaralı bir asker uzamış mısırların arasına.
 4. ''Mısır Adası'' Karlovy Vary'de büyük ödüle layık görülen film, özellikle baş rolündeki İlyas Salman'ın performansıyla çok konuşuldu. Mısır Adası,..

Mısır Adası - Corn Island Filminin Eleştirisi - Filmlovers

Mısır Adası - Corn Island Fragmanı - YouTub

 1. Mısır Adası - Corn Island - Simindis Kundzuli -Fragman
 2. Corn Island (2014) - IMD
 3. Mısır Adası - Vikiped
Corn Island movie review: A film worthy of attention | SBS

Mısır Adası - Corn Island (2014) - Kaan'ın Tavsiyes

 1. Mısır Adası Filmi Prodüksiyon Notları Cafe Sinema 202
 2. İlyas Salman'ın Oscar'ın Adeta Kapısından Döndüğü Film
 3. Mısır Adası puanlamalar ve yorumlar MUBI'd
 4. Mısır Adası - Home Faceboo
Perspektif: Doğu Akdeniz’de Yunanistan-Mısır Deniz SınırıKleopatra Plajına Nasıl Gidilir ? |Hellovillam

Mısır Adası - Corn Island (2014) - Sayfa 2 - Filmciyim

 1. EDiziFilm.Net - Mısır Adası (2014) Türkçe Altyazılı İzle ..
 2. Mısır Adası - Posts Faceboo
 3. Mısır Adası Simindis kundzuli - Corn Island ~ Sinematurk
 4. Mısır Adası - 2014 Türkçe Dublaj MKV indir » Mp4Filmler
 5. Mısır Adası - İlyas Salman'ın oynadığı film Oscar'da
 6. Mısır Adası - Box Office Türkiy
 7. Mısır Adası'' Karlovy Vary'de - Sinematiyatro
Kuşadası Gezilecek Yerler | Gezgin Çift - Yurtdışı Tatilİnanması güç 20 doğa harikası - Magazin Haberleri | NTVKleopatra Adası'na havlu ve terlikle girilmesi yasak